Стан од 66м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
136
Цена
€ 64,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
66 м2

Се продава топ стан во новоградба  на 2 кат со два лифта.

Локација: Во близина на Спортски Центар

Квадратура: 55м2 + 11м2 Подрум по Имотен Лист. 

 • Станот го има следниов распоред:
 • – Ходник
 • – Купатило
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Дневна соба со Балкон
 • – Спална соба

 

 • – Паркинг предзграда
 • -2 Лифта
 • – Подрум
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина54
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина62
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи