Стан од 65 м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
132
Цена
€ 45,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
65 м2

Се продава стан на 4 кат со лифт, станот се продава со дел од мебел.

Локација: Блок 82

Квадратура: 65м2

 • Станот го има следниов распоред:
 • –  Ходник
 • –  Купатило
 • – Кујна со Балкон
 • – Дневна соба со Трпезарија
 • – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча
 • Површина68
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина73
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи