Стан од 60м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
137
Цена
€ 59,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
60 м2

Се продава нов стан со одличен распоред во новоградба на 5 кат со лифт.

Локација: Строг Центар

Квадратура: 54м2 + 6м2 Подрум 

 • Станот го има следниов распоред:
 • –  Ходник
 • –  Купатило
 • – Дневна соба со Трпезарија и Балкон
 • – Кујна
 • – Спална соба
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг предзграда.
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча
 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи