Стан од 53м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
130
Цена
€ 48,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
53 м2

Се продава нов стан на 8 кат со лифт, станот се продава со дел од мебел.

Локација: Тетовчанка

Квадратура: 53м2

 • Станот го има следниов распоред:
 • –  Ходник
 • –  Купатило
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Дневна соба со Балкон
 • – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина97
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина97
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина90
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи