Продаден – Стан од 50м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
125
Цена
€ 45,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
50 м2

Продаден!

стан на 7 кат со лифт во строг центар на тетово, станот е реновиран.

Квадратура: 50м2

 • Станот го има следниов распоред:
  –  Ходник
  –  Купатило
  – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Спална соба

 

 • – Паркинг позади зграда со рампа.

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина153
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи