Продаден – Стан од 30м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
138
Цена
€ 34,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
30 м2

Продаден!

нов стан  во новоградба на 1 кат со лифт, станот е комплетно опремен.

Локација: Строг Центар

Квадратура: 30м2 по Имотен Лист.

 • Станот го има следниов распоред:
 • – Ходник
 • – Купатило
 • – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна со Трпезарија

 

 • – Паркинг предзграда.
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина87
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало
 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина75
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи