Продаден – Стан од 118м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
127
Цена
€ 99,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
118 м2

Продаден!

нов стан луксузно опремен на 7 кат со лифт во строг центар, станот се продава комплетно наместен како што е на сликите.

Квадратура: 118м2

 • Станот го има следниов распоред:
  –  Ходник
  –  Купатило
  – Кујна со Трпезарија
 • – Дневна соба со Балкон
 • – Детска соба
  – Спална соба купатило и Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда и под зграда.
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина120
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина93
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина86
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи