Стан од 110м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
128
Цена
€ 82,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
110 м2

Се продава нов стан – дуплекс опремен на 4 кат без лифт во Тетовчанка, станот се продава со мебел.

Квадратура: 110м2

 • Станот го има следниов распоред:
  –  Ходник
  –  2 Купатила
  – Кујна со Трпезарија
 • – Дневна соба со Балкон
 • – Детска соба
 • – Детска соба
 • – Спална соба
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина124
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча
 • Површина51
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина160
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи