Стан од 100м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
129
Цена
€ 90,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
100 м2

Се продава  стан во новоградба опремен на 5 кат со лифт, станот се продава наместен.

Локација: Тетовчанка

Квадратура: 100м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило (има можност да се направи и второ купатило)
  – Кујна со Трпезарија
 • – Дневна соба со Балкон
 • – Спална соба
 • – Спална соба
 • – Детска соба

 

 

 • – Паркинг пред зграда
 • – Лифт
 • – Парно на струја
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина147
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина97
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи