Куќи од 144м2 во Тетово – Вон Град

Детали за имотот

Шифра на оглас
133
Цена
€ 163,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Вон Град
Квадратура
144 м2

Се продаваат екстра комплекс на куќи. 

Куќите се нови 2020 градба, невселени.

Локација: Тетово – Вон град во непосредна близина на Тетекс пред пругата. 

 • Квадратура:
 • Подрум и гаража: 50м2
 • Приземје: 100м2
 • Кат: 100м2
 • Балкон: 11м2
 • Двор: 44м2
 • Вкупно Плац: 144м2
 • Вкупно Станбен Простор: 261м2

 

 • Куќата го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Кујна и Трпезарија
  – Дневна соба
  – 2 Спални соби
 • – 3 Купатила

 

 

 • – Гаража
 • – Подно Греење
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина400
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина140
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Горна Чаршија
 • Површина200
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо

Наши Партнери

Последни Прегледи