Куќа 500 м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
79
Цена
€ 350,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
500 м2

Се продава куќа на 3 спрата со голем двор во Тетово – Тетовчанка.
Куќата има 2 влеза и може да се користи како 3 стана.

Подрум + Приземје + 2 Ката + Кров
На кат содржи: Салон + 2 Спални соби.

Кат: 140 м2 – x3 ката
Двор: 360 м2

Вкупно Плац: 500 м2

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина100
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина200
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо
 • Површина156
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Горна Чаршија

Наши Партнери

Последни Прегледи