Куќа 429 м2 во Тетово – Горна Чаршија

Детали за имотот

Шифра на оглас
51
Цена
€ 159,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Горна Чаршија
Квадратура
429 м2

Се продава куќа во супер состојба на одлична локација.
Спроти млинот кај Горна Чаршија на главен пат.

Куќата има 180 м2 плус гаража од 50 м2, има и стара куќа од 90 м2 и помошна куќа од 50 м2.

Плац: 429 m2
Двор: 230 m2

Куќата е во одлична состојба, не се потребни некој сериозни реновирања во неа има вградено парно низ целата куќа на дрва и на струја, исто така куќата има многу убав и голем двор.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина100
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина400
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина155
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЧапчово Сокаче / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи