Продадена -Куќа 383 м2 во Тетово – Поток

Детали за имотот

Шифра на оглас
40
Цена
€ 85,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Поток
Квадратура
383 м2

Се продава одлична куќа на супер локација во населба Поток на главен пат.

Куќата е во одлична состојба и не се потребни некој сериозни интервенции-реновирања во неа, со многу убав, голем и уреден двор.

Информации од имотен лист:

Кат: 115 м2

Плац: 383 м2

Двор: 277 м2

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина200
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо
 • Површина429
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Горна Чаршија
 • Површина144
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Вон Град

Наши Партнери

Последни Прегледи