Продадена – Куќа 252 м2 во Тетово – Поток

Детали за имотот

Шифра на оглас
57
Цена
€ 135,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Поток
Квадратура
252 м2

Одлична куќа на одлична локација во населба Поток. 

Куќата е во супер состојба и не се потребни некој сериозни реновирања во неа, куќата има голен салон, 3 спални соби, 1 купатило и убав голем и среден двор.

 • Станбена површина 110 м2
 • Двор 158 м2
 • Плац 252 м2

 

 

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина250
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина383
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Поток
 • Површина429
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Горна Чаршија

Наши Партнери

Последни Прегледи