Куќа 240 м2 во Тетово – Дреновец

Детали за имотот

Шифра на оглас
94
Цена
€ 209,999
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Дреновец
Квадратура
240 м2

Се продава куќа новоградба  во Тетово – Дреновец во близина на Градски Стадион.

Куќата е со подрум + приземје + 1 кат 2 кат и поткровје.
Посебно гаража и двор, куќата е опремена со мебел.

Подрум: 15 м2

На Кат: 80 м2 + 12 м2

Станбен простор: 240 м2

Двор: 120 м2

Вкупно плац: 240 м2

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина117
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Два Бреста
 • Површина155
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЧапчово Сокаче / Тетово
 • Површина370
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Вон Град

Наши Партнери

Последни Прегледи