Куќа 155 м2 во Тетово – Чапчово сокаче

Детали за имотот

Шифра на оглас
37
Цена
€ 80,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Чапчово Сокаче / Тетово
Квадратура
155 м2

Се продава плац  155 м2 со две куќи во Чапчово Сокаче плус Дуќан кој што може да се препрае во гаража.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина515
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо
 • Површина300
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Колтук
 • Површина200
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо

Наши Партнери

Последни Прегледи