Куќа со плац од 300 м2 во Тетово – Плоштад

Детали за имотот

Шифра на оглас
104
Цена
€ 180,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Плоштад
Квадратура
300 м2

Се продава куќа со плац од 300 м2  во Тетово – во близина на градскиот плоштад.

 

Куќата е со приземје + 1 кат.

Лепенка е од едната страна.

Приз + Кат: 50 м2 + 50 м2

Двор: 250м2

Вкупно плац: 300 м2

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина240
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Дреновец
 • Површина101
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Саат Маало
 • Површина143
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи