Куќа со двор во Тетово – Два Бреста

Детали за имотот

Шифра на оглас
123
Цена
€ 70,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Два Бреста
Квадратура
140 м2

Куќа со убав двор во Тетово – Двабреста од 140 м2 вкупен плац и 200 м2 вкупна станбена површина, во добра состојба со локација во близина ресторан Беламиа.

Куќата е на 2 ката плус подрум.

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина65
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина50
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина74
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи