Продадена – Куќа од 400 м2 во Тетово – Вардарска

Детали за имотот

Шифра на оглас
89
Цена
€ 240,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово
Квадратура
400 м2

Се продава куќа новоградба направена 2012 год. во Тетово – Вардарска во близина на “Ресторан Ара”

Куќата е со подрум + приземје + 1 кат и поткровје.
Посебно гаража и двор, и е опремена со мебел.

Подрум

Приземје: 120 м2
Кат: 120 м2

Двор: 100 м2

Вкупно плац: 400 м2

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина250
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина144
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Вон Град
 • Површина200
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо

Наши Партнери

Последни Прегледи