Продадена – Куќа од 100 м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
106
Цена
€ 39,990
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
100 м2

Куќа од 100 м2 во Тетово во близина школо Гимназија.

Куќата е во одлична состојба (реновирана) и содржи:

– Салон

– Купатило

– 3 Спални соби

Се продава комплет со све ствари како што е на сликите.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина315
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЧапчово Сокаче / Тетово
 • Површина411
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина250
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово

Наши Партнери

Последни Прегледи