Продаден – Стан 97 м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
35
Цена
€ 64,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
97 м2

Се продава стан дуплекс на 4 кат без лифт во Тетово – спроти Стара Градинка
Станот е опремен
Квадратура: 97 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Шпајз
  – Дневна соба со Тераса
  – на 2 кат Спална соба
  – на 2 кат Детска соба
  – на 2 кат Купатило

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина92
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина86
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи