Стан 90 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
61
Цена
€ 67,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
90 м2

Одличен стан (новоградба) од 90 м2 дуплекс со лифт, на многу убава локација во Строг Центар.

Во станот се ставени многу квалитетни материјали како што се гледа на сликите. Станот има супер поглед кон градот и пред самата зграда има бесплатен паркинг.

Квадратура: 90 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Трпезарија
  – Дневна соба
  – 2 Спални соби

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина75
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад

Наши Партнери

Последни Прегледи