Продаден – Стан 90 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
87
Цена
€ 79,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
90 м2

Се продава реновиран стан на 2 кат без лифт во Строг Центар во близина на “Sultan Kafe”
Станот е реновиран.
Квадратура: 86 м2 + 8 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – 2 Купатило
  – Спална соба
  – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина76
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина86
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина51
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи