Стан 78 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
97
Цена
€ 85,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
78+24 м2

Се продава стан новоградба на 3 кат со лифт во Строг Центар спроти Спортски Центар.
Станот се продава со комплет како што е на сликите.

Во цената е влезено паркинг место подзграда од 24 м2.
Квадратура: 78 м2 + 24 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба со Балкон
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг подзграда и Позади зграда.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина69
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина76
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина69
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи