Стан 85 м2 во Тетово позади ТВ Кисс

Детали за имотот

Шифра на оглас
1
Цена
€ 42,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
85 м2

Се продава стан на 4 кат со лифт позади “ТВ Кисс”. 
Станот е празен и треба да се реновира.
Квадратура: 85м2 + Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Шпајз
  – Трпезарија со балкон
  – Дневна соба
  – Ходник посебно за во спалната и детската
  – Спална соба
  – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина40
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина125
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало
 • Површина120
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад

Наши Партнери

Последни Прегледи