Стан 76 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
22
Цена
€ 69,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
76 м2

Се продава стан на 1 кат со лифт во Строг Центар во близина на “City Market”. 
Станот (новоградба) е целосно наместен, опремен со парно, клима и др..
Квадратура: 76 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Дневна соба и Балкон
  – Спална соба со Балкон
  – Детска соба
 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина62
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина95
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина90
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи