Продаден – Стан 74 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
29
Цена
€ 48,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
74 м2

Се продава стан на 7 кат со лифт во строг центар во близина на хотел “Tivoli”
Квадратура: 74 м2 + Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Кујна со посебен влез
  – Шпајз
  – Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон (гледа на јужна страна)
  – Ходник посебно за во спалната и детската
  – Спална соба со Балкон
  – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда и позади зграда.
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина61
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина125
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Ајдучко Маало
 • Површина124
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча

Наши Партнери

Последни Прегледи