Стан 72 м2 во Тетово – Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
65
Цена
€ 62,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Центар / Тетово
Квадратура
72 м2

Се продава стан на 3 кат без лифт во центар во близина на “Telenet”
Станот е празен и треба да се реновира.
Квадратура: 72 м2 + 4 м2 Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Шпајз
  – Ходник посебно за во спалната и детската
  – Спална соба со Балкон
  – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Пржoва Бавча
 • Површина55
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаСкопје / Козле
 • Површина120
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад

Наши Партнери

Последни Прегледи