Стан 70 м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
33
Цена
€ 51,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
70 м2

Се продава стан на 3 кат со лифт во Тетово – Тетовчанка
Квадратура: 70 м2 + 5 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина73
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина67
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи