Продаден – Стан 69 м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
10
Цена
€ 40,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
69 м2

Се продава стан на 4 кат со лифт спроти “Helga”. 
Станот е наместен.
Квадратура: 69 м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба
  – Кујна
  – Спална со Балкон
 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина104
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина85
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи