Стан 66 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
24
Цена
€ 54,500
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
66 м2

Се продава стан на 5 кат со лифт во најстрогиот центар на Тетово, поточно над пекара “Bakal”.

Станот има можност да се прошири, односно над него да се изгради уште еден стан.

Станот се продава опремен со парно, клима уред и комплет трпезарија за 6 лица.
Квадратура: 62 м2 + 8 м2 Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна соба со Трпезарија
  – Посебно кујна со Шпајз
  – Спална соба
 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина46
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина54
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина85
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи