Стан 66 м2 во Тетово – Стара Градинка

Детали за имотот

Шифра на оглас
92
Цена
€ 44,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово
Квадратура
66 м2

Се продава стан на 5 кат со лифт во близина на “Стара Градинка”
Станот се продава празен или наместен комплет.
Квадратура: 63 м2 + 6 м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба
  – Спална соба со Балкон
 • – Паркинг пред зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина56
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина90
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина62
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи