Продаден – Стан 65 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
27
Цена
€ 51,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
65 м2

Се продава реновиран стан на 6 кат со лифт во строг центар
Станот е комплетно реновиран и опремен со ствари (мебел, техника), така и се продава.
Квадратура: 65м2 + Подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална
  – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда и позади зграда.
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина77
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина55
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаСкопје / Козле

Наши Партнери

Последни Прегледи