Продаден – Стан 55 м2 во Скопје – Козле

Детали за имотот

Шифра на оглас
84
Цена
€ 1,150
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Скопје / Козле
Квадратура
55 м2

Се продава стан новоградба завршена 2019 невселен, станот е на приземје од 7 ката. (купувачот е ослободен од данок.)
Локација Скопје – Козле на Ул. Јуриј Гаргарин. Зградата има поглед кон Центар и се одликува со модерен интериер и фоаје.

Зградата се наоѓа карши ТЦ олимпико до Настел.
Квадратура: 55 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Дневна со Кујна и балкон
  – Спална соба
  – Детска соба

 

 Станот се продава со подземна гаража која не е пишана во цената, цена на гаражата е 4000 евра.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина66
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаШипад / Тетово
 • Површина46
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи