Продаден – Стан 54 м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
31
Цена
€ 39,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
54 м2

Се продава стан (новоградба) на 4 кат со лифт во Блок 82
Станот е опремен и се продава комплет
Квадратура: 54 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Дневна соба со Трпезарија
  – 2 Балкони
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина84
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина97
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина46
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо

Наши Партнери

Последни Прегледи