Продаден – Стан 50 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
100
Цена
€ 49,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
50 м2

Се продава стан на 2 кат со лифт во Строг Центар спроти Еластан.
Станот се продава со мебел комплет како што е на сликите.

Квадратура: 50 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда и Гаража.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина63
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина62
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина104
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи