Продаден – Стан 44 м2 во Тетово – Плоштад

Детали за имотот

Шифра на оглас
111
Цена
€ 35,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Плоштад
Квадратура
44 м2

Се продава стан на 4 кат со лифт во близина на Плоштад
Квадратура: 40м2 + 4м2 подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг позади зграда
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина115
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина70
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина55
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаСкопје / Козле

Наши Партнери

Последни Прегледи