Стан 147 м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
9
Цена
€ 110,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
147 м2

Се продава стан на 2 кат со лифт во Блок 82. 
Станот е нов (Новоградба).
Квадратура: 147 м2.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Кујна со Дневна
  – Шпајз
  – 2 Спални соби
  – Детска соба
  – 2 балкони

 

 • – Паркинг пред зграда (приватен)
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина85
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина69
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи