Стан 127 м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
98
Цена
€ 850
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
127 м2

Се продава стан – дуплекс новоградба на 7 кат со лифт во Строг Центар.
Станот се продава со мебел како што е на сликите.

Во цената е влезено паркинг место подзграда и подрум.
Квадратура: 127 м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – 2 Купатила
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба
 • – Детска соба

 

 • – Паркинг пред зграда.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина77
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина53
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина69
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи