Продаден – Стан 120 м2 во Тетово – Плоштад

Детали за имотот

Шифра на оглас
119
Цена
€ 89,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Плоштад
Квадратура
120 м2

Се продава нов стан на 3 кат без лифт во близина на Детска радост во приватна зграда со можност за доградба.

Квадратура: 120м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  –  2 Купатила
  – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Детска соба
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда

Станот се продава со дел од мебелот.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина68
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина140
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Два Бреста
 • Површина64
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи