Продаден – Стан 110м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
120
Цена
€ 70,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
110 м2

Продаден!

стан на 1 кат во блок 82 близина на 6 минуте перална и ресторан Босс.

Станот може да се подели на 2 стана.

Квадратура: 110м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  –  2 Купатила
  – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Детска соба
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг позади зграда.

Станот се продава како што е на сликите.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина127
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина41
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина75
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи