Стан 105 м2 во Тетово – Ајдучко Маало

Детали за имотот

Шифра на оглас
64
Цена
€ 97,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Ајдучко Маало
Квадратура
125 м2

Се продава луксузен стан (новоградба) на 2 кат со лифт во Ајдучко Маало.
Станот се продава празен. (освен парно).
Квадратура: 105м2 + 7 м2Подрум + 13 м2 Гараѓажа.

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник
  – Купатило
  – Кујна
  – Дневна соба со Балкон
  – Кујна со Трпезарија
  – Ходник посебно за во спалната и детската
  – Спална соба со Балкон
  – Детска соба
 • – Купатило

 

 • – Подземен паркинг што следува со станот и плус подрум.
  – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина72
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина62
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина69
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар

Наши Партнери

Последни Прегледи