Стан 104 м2 во Тетово – Блок 82

Детали за имотот

Шифра на оглас
102
Цена
€ 59,999
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Блок 82
Квадратура
104 м2

Се продава стан-дуплекс новоградба на 5 кат со лифт во Блок 82.
Станот се продава со мебел комплет како што е на сликите, може и без мебел.

Квадратура: 53+51 м2. вкупно: 104м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – Ходник 2
  – Купатила 2
  – Кујна со Трпезарија
  – Дневна соба со Балкон
  – Спална соба
 • – Детска соба
 • – Шпајз

 

 • – Паркинг бесплатен пред зграда.
 • – Лифт
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина66
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина73
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина86
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82

Наши Партнери

Последни Прегледи