Стан 100м2 во Тетово – Строг Центар

Детали за имотот

Шифра на оглас
121
Цена
€ 74,990
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетово / Строг Центар
Квадратура
100 м2

Се продава стан на 4 кат без лифт во строг центар над сендвичара Бургер хаус, над станот има можност за доградба на уште еден стан со посебен влез и посебни скали.

Квадратура: 100м2

 • Станот го има следниов распоред:
  – 2 Ходника
  –  2 Купатила
  – Дневна соба со Балкон
 • – Кујна со Трпезарија
 • – Детска соба
  – Спална соба со Балкон

 

 • – Паркинг пред зграда и позади зграда со рампа.

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина160
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово
 • Површина54
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 82
 • Површина73
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи