Стан од 75м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
126
Цена
€ 49,000
Намена
Се Продава
Тип
Стан
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
75 м2

Се продава стан на 7 кат со лифт во Тетовчанка, во станот може да се изведе уште една спална соба.

Квадратура: 75м2 плус подрум.

 • Станот го има следниов распоред:
  –  Ходник
  –  Купатило
  – Дневна соба со балкон
 • – Кујна
 • – Трпезарија
 • – Спална соба

 

 • – Паркинг пред зграда.
Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина120
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Плоштад
 • Површина57
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Блок 70
 • Површина53
 • ТипСтан
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи