Куќа 515 м2 во Тетово

Детали за имотот

Шифра на оглас
13
Цена
€ 149,999
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Музичко Школо
Квадратура
515 м2

Одлична куќа во добра состојба на 2 ката и поткровје.

Со посебна гаража и два двора, помошен објект и голема бавча.

Плац: 515 м2
Кат: 47 м2
Помошен објект: 50 m2

Локација: во близина на стара Библиотека и школо “Гоце Делчев”

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина500
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетовчанка / Тетово
 • Површина250
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина100
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи