Куќа 411 м2 во Тетово – Тетовчанка

Детали за имотот

Шифра на оглас
53
Цена
€ 325,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетовчанка / Тетово
Квадратура
411 м2

Се продава многу луксузна куќа на одлична локација во близина на спортскиот центар во Тетово.

Куќата е на три ката плус подруми и гаража, има и убав и уреден двор.

Куќата е скроз реновирана внатре, идеална е за живеење на 2 фамиљии, затоа што секој кат има посебен влез како во зграда на 3 ката.

информации од имотен лист:

Плац: 411 м2
Двор: 287 м2
На кат: 124 м2

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина515
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Музичко Школо
 • Површина250
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина140
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Горна Чаршија

Наши Партнери

Последни Прегледи