Куќа 370 м2 во Мала Речица – Тетово

Детали за имотот

Шифра на оглас
12
Цена
€ 178,500
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Вон Град
Квадратура
370 м2

Се продава луксузна куќа во Мала Речица со вкупен плац од 370 м2.

Куќата е нова и не е потребно никакво реновирање, има подрум и гаража.

Куќата има 4 спални соби и се продава целосно опремена.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина300
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина101
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Саат Маало
 • Површина250
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово

Наши Партнери

Последни Прегледи