Куќа 300 м2 во Тетово – Позади “ЕВН”

Детали за имотот

Шифра на оглас
52
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово
Квадратура
300 м2

Се продава нова куќа. Градба 2017-2018.

Куќата е изградена со најсовремени и најквалитетни материјали што се на пазарот.

Се состои од Приземје на кој има огромен салон со трпезарија и кујна од 130 м2, плус големо купатило со џакузи. Вториот кат е со 4 спални соби и голема тераса, и секоја спална соба има свое купатило со туш и џакузи. Поткровје кое може да се оспособи за живеење.

Има сопствено греење со камин на дрва, повржан со сите соби и со подно греење, во куќата се вградени сите најквалитетни материјали што денес постојат, почнувајќи од гранит, паркет, прозори, ролетни (алуминиум на дугме) и мн друго.

Со Куќата следува кујната комплет со техника (увезена од Италија – 20.000 ЕУР), трпезаријата и двете гарнитури во салонот (исто така увезена од Италија)

 

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина383
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Поток
 • Површина412
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Строг Центар
 • Површина116
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Певчина

Наши Партнери

Последни Прегледи