Куќа со вкупен плац 220 м2 во Тетово – Братство Миѓени

Детали за имотот

Шифра на оглас
112
Цена
€ 160,000
Намена
Се Продава
Тип
Куќа
Локација
Тетово / Плоштад
Квадратура
220 м2

Се продава!
Одлична нова куќа комплет опремена со мебел, плус парно греење низ целата куќа.

Куќата содржи:

Подрум.
Приземје: Ходник, Дневна соба, Кујна со Трпезарија, Купатило.

1 Кат: Ходник, Дневна соба со балкон, Спална соба, Детска соба, Купатило.

2 Кат: Ходник, Дневна соба со балкон, Спална соба, Детска соба, Купатило.

Дворно место: 150м2
Станбен простор на кат: 70м2
Вкупно Плац: 220м2

Локација: Во близина на школо Братство Миѓени.

Elinor Logo

Елинор

Маршал Тито 124/1, 1200, Тетово, Македонија

Контакт

 • Површина300
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово
 • Површина140
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаТетово / Горна Чаршија
 • Површина143
 • ТипКуќа
 • НаменаСе Продава
 • ЛокацијаЦентар / Тетово

Наши Партнери

Последни Прегледи